open dag

Een blijk van waardering voor Otto

Een blijk van waardering voor Otto

onze trotse voorzitter

onze trotse voorzitter

enthousiasme straalt er af

enthousiasme straalt er af

nieuw speeltoestel

nieuw speeltoestel

voor de jeugd was er speciale aandacht

voor de jeugd was er speciale aandacht

Afgelopen zaterdag, 28 maart, stond in het teken van de start van het zomerseizoen. Traditioneel vond de open dag plaats. Helaas speelde het weer niet mee. Een bijzondere gebeurtenis was het openen van de nieuwe toiletblokken, een grote verbetering voor ons clubhuis. Voorzitter Ebo Hoiting memoreerde de inzet van vele leden. Niet alleen de “klusclub”, maar ook de mensen die de verbouwing hebben begeleid. Nu hopen op beter weer, zodat er volop getennist kan worden.

enkele aanwezige vrijwilligers

enkele aanwezige vrijwilligers

opening van het nieuwe zomerseizoen

opening van het nieuwe zomerseizoen